HAKKIMIZDA

Kocaeli bölgesinde sanayinin merkezinde Gebzede kurulmuş olan merkezimizle tüm Türkiye'ye 2014'den beri profesyonel eğitimli mühendis kadromuzla birlikte 7/24 vardiyalı çalışma politikasıyla şirketimiz hizmetlerini hızlı ,kaliteli ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Geniş müşteri portföyümüzle firmalardaki bütün ekipmanların iş ekipmanları yönetmeliği gereğince periyodik kontrolleri gerçekleştirmiş olup güvenli çalışmanın temelinde öncü firma olarak şirketimiz büyüme göstermektedir.

MİSYON: Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine en uygun hizmetlerini sunarak Türkiye Periyodik Kontrol Pazarı’nın merkezi olmak.

VİZYON: Periyodik kontrol firması olarak mühendislik hizmetlerinde Türkiye'nin lider mühendis şirketi olmak.

DEĞERLERİMİZ: Çalışanlarımız, Gücümüzün Kaynağıdır. Hizmetlerimiz, Çalışmalarımızın ve emeklerimizin sonucudur. Kazancımız, Sunduğumuz hizmetlerin müşterilerimizin isteklerini ne kadar karşıladığıdır.

İNSAN KAYNAKLARI: Şirketimizin insan kaynağı potansiyelini teşvik ederek ve en verimli şekilde kullanarak, çalışanlarımızı gelişim, yenilik konularında heveslendirip yeteneklerini zenginleştirerek mükemmel organizasyon yapısına ulaşmak.İşe alım sürecinin başlıca amacı uygun pozisyon ve doğru aday arasındaki mükemmel eşleşmeyi sağlamaktır. Aday başvuruları pekon resmi websitesi ve kariyer portalları üzerinden uygun pozisyonlar için değerlendirilmektedir.