Kazıcı yükleyici


Kazıcı yükleyici:Makine Emniyeti Yönetmeliği, TS EN 474-1 ve TS EN 474-5 standartlarının ilgili maddelerine göre kontrol edilmiştir.İş ekipmanları yönetmeliği gereği bir yılı geçmemek kaydıyla belirlenen sürelerde periyodik kontrolü gerçekleştirilir.

Ekskavatör


Ekskavatör: Makine Emniyeti Yönetmeliği, TS EN 474-1 ve TS EN 474-5 standartlarının ilgili maddelerine göre kontrol edilmiştir.İş ekipmanları yönetmeliği gereği bir yılı geçmemek kaydıyla belirlenen sürelerde periyodik kontrolü gerçekleştirilir.

Skreyper


Skreyper:Makine Emniyeti Yönetmeliği, TS EN 474-1 ve TS EN 474-5 standartlarının ilgili maddelerine göre kontrol edilmiştir.İş ekipmanları yönetmeliği gereği bir yılı geçmemek kaydıyla belirlenen sürelerde periyodik kontrolü gerçekleştirilir.

Silindir


Silindir: Makine Emniyeti Yönetmeliği, TS EN 474-1, İEKSGŞY standartlarının ilgili maddelerine göre kontrol edilmiştir.İş ekipmanları yönetmeliği gereği bir yılı geçmemek kaydıyla belirlenen sürelerde periyodik kontrolü gerçekleştirilir.

Bobcat


Bobcat:Makine Emniyeti Yönetmeliği, TS EN 474-1 ve TS EN 474-5 standartlarının ilgili maddelerine göre kontrol edilmiştir.İş ekipmanları yönetmeliği gereği bir yılı geçmemek kaydıyla belirlenen sürelerde periyodik kontrolü gerçekleştirilir.

Greyder


Greyder:Makine Emniyeti Yönetmeliği, TS EN 474-1 ve TS EN 474-5 standartlarının ilgili maddelerine göre kontrol edilmiştir.İş ekipmanları yönetmeliği gereği bir yılı geçmemek kaydıyla belirlenen sürelerde periyodik kontrolü gerçekleştirilir.

Fore kazık iş makinası


Fore kazık iş makinası: Makine Emniyeti Yönetmeliği ve TS EN 791+A1 standardının ilgili maddelerine göre kontrol edilmiştir.İş ekipmanları yönetmeliği gereği bir yılı geçmemek kaydıyla belirlenen sürelerde periyodik kontrolü gerçekleştirilir.

Asfalt serim makinası


Asfalt serim makinası: Makine Emniyeti Yönetmeliği, TS EN 474-1 ve TS EN 474-5 standartlarının ilgili maddelerine göre kontrol edilmiştir.İş ekipmanları yönetmeliği gereği bir yılı geçmemek kaydıyla belirlenen sürelerde periyodik kontrolü gerçekleştirilir.

Çekici dozer


Çekici dozer: Makine Emniyeti Yönetmeliği, TS EN 474-1, İEKSGŞY standartlarının ilgili maddelerine göre kontrol edilmiştir.İş ekipmanları yönetmeliği gereği bir yılı geçmemek kaydıyla belirlenen sürelerde periyodik kontrolü gerçekleştirilir.

Beton pompası


Beton pompası:Makine Emniyeti Yönetmeliği ve İEKSGŞY standartlarının ilgili maddelerine göre kontrol edilmiştir.İş ekipmanları yönetmeliği gereği bir yılı geçmemek kaydıyla belirlenen sürelerde periyodik kontrolü gerçekleştirilir.